Alfabet The Wanted

A

All time low - singiel pochodzący z debiutanckiej płyty "The Wanted". Singiel ukazał się 25 lipca 2010. W 2013 roku zdecydowano o wydaniu singla także w Stanach Zjednoczonych, który miał promować show 'The Wanted Life'.

 


Avatar - nazwa ulubionego filmu Jaya. Na jego cześć Jay nazwał imieniem głównej bohaterki filmu swoją jaszczurkę - Neytiri (w skrócie Tia).B

Battleground - drugi studyjny album zespołu, który został wydany przez wytwórnię Island 4 listopada 201 roku. Płytę promowały cztery single.


Big Kev - jego prawdziwe dane to Kevin Myers. Osobisty ochroniarz zespołu. Sam o sobie mówi, że jest niańką 5 chłopców, którzy nie potrafią o siebie zadbać. 


Bolton - miejsce, gdzie urodził i wychował się Tom. Miasto w Wielkiej Brytanii, położone na północnym-zachodzie Anglii.

Bromance - jest to przyjaźń, bliski związek (bez podtekstów seksualnych) dwóch lub więcej mężczyzn. W The Wanted istnieje kilka bromanców, do najsłynniejszych należy Jaythan, Tomax oraz Jiva.


C

Casting - Jay, Siva, Nathan, Max oraz Tom, którzy tworzą The Wanted, zostali wyłonieni w drodze masowych castingów zorganizowanych przez Jayne Collins.

Chasing the sun - ósmy singiel zespołu. Wydany w 2012 roku. Pochodzi z kompilacji dwóch poprzednich albumów. Płyta została wydana w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie pod nazwą "The EP". Singiel został wykorzystany w filmie animowanym "Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów".D

Dni tygodnia -  każdy dni w tygodniu poświęcony jest jego członkom lub wydarzeniu związanemu z zespołem. Mamy więc zatem:
MaxMonday - dzień poświęcony Maxowi,
TomTuesday - dzień poświęcony Tomowi,
WantedWednesday - dzień w którym otrzymujemy, krótkie filmiki przedstawiające to co aktualnie dzieje się u chłopców, dodatkowo na maila możemy otrzymać mailer ze zdjęciami i wiadomością,
ThursJay - dzień poświęcony Jayowi,
FanFriday - dzień skierowany do fanów, w tym dniu można wysyłać swoje prośby o follow na twiterze,
SivaSaturday - dzień poświęcony Sivie,
SykesSaturday - dzień poświęcony Nathanowi.

Dublin - miejsce, gdzie urodził i wychował się Siva. Dublin to stolica i największe miasto w Irlandii. Miasto położone na wschodnim wybrzeżu Irlandii. 

G

Geffen Records - amerykańska wytwórnia płytowa należąca do Universal Music Group z którą współpracuje zespół The Wanted.

Gloucester - miejsce, gdzie urodził i wychował się Nathan. Miasto w Wielkiej Brytanii, położone na zachód od Londynu.

Gold forever - czwarty singiel zespołu, pochodzący z drugiego albumu 'Battleground'. Został wydany 13 marca 2011 roku. Jest oficjalnym singlem dla brytyjskiej organizacji charytatywnej Comic Relief, którą charakteryzują czerwone nosy.
Glad you came - piaty singiel The Wanted. Pochodzący z drugiej płyty 'Battleground'. Wydany 10 lipca 2011 roku. 

File:TheWantedGYC.jpg File:Glad-you-came-us.jpg


H

Heart vacancy -   drugi singiel pochodzący z debiutanckiej płyty 'The Wanted'. Wydany 17 października 2010 przez Geffen Records. Utwór pierwotnie napisany dla Leony Lewis. 

File:Heart Vacancy.jpg 


I

 I found you - dziewiąty singiel zespołu The Wanted.  Wydany 6 listopada 2012 roku, jako drugi singiel pochodzący z trzeciej studyjnej płyty. Do piosenki powstały dwa teledyski: oficjalny oraz z fanami. 

File:Thewantedifoundyou.jpgI'll be you strenght - piosenka pochodząca z płyty 'Battleground', nie jest ona singlem, ale zasługuje na uznanie ze względu na to, że została napisana przez Jaya i Nathana dla fanów.J

  Jaszczurka - ukochane zwierzątko Jaya o imieniu Neytiri. Jej imię wynika z fascynacji Jaya filmem 'Avatar'. Jay ma również wytatuowaną jej podobiznę na prawym przedramieniu.


James 'Jay' Noah Carlos McGuiness - urodzony 24 lipca 1990 roku w Newark. Uczęszczał do szkoły tanecznej. Ma brata bliźniaka Toma, a także trójkę rodzeństwa: siostrę Eleanor, młodszego brata Seana oraz starszego Luka.


Jayne Collins - odpowiedzialna jest za skompletowanie The Wanted podczas castingów. Przez długi czas była menadżerką zespołu. Jaythan - jeden z bromanców w zespole, pomiędzy Jayem i Nathanem.Jiva - kolejny bromance w zespole, pomiędzy Jayem i Sivą.

 

K

 Kelsey Hardwick - tancerka i modelka, od niedawna także współautorka projektów dla firmy Hashtagz. Nalezy do grupy tanecznej K2K, którą współtworzy ze swoją przyjaciółką Kelsey Gallagher (Kelsey Ann). Dziewczyna Toma Parkera. Głośna, szalona i imprezowa dziewczyna. Często można ją zobaczyć podczas imprez urządzanych przez chłopaków. Na potrzeby kręcenia 'The Wanted Life' wraz z zespołem przeniosła się do ich willi w Los Angeles.


L

Lightning - trzeci singiel pochodzący z drugiego albumu "Battleground", który został wydany 16 października 2011 roku. 

 

 

Lose my mind - trzeci (i ostatni) singiel pochodzący z debiutanckiej płyty zatytułowanej "The Wanted". Został wydany 26 grudnia 2010 roku. Teledysk do piosenki kręcony był na Coney Island. Przedstawia chłopców, jako pracowników wesołego miasteczka.

File:The Wanted - Lose My Mind.jpg


M

 Manchester - miejsce, gdzie urodził i wychował się Max George. Miasto w Wielkiej Brytanii. Położone w północno-zachodniej części Anglii. Jedno z najważniejszych ośrodków przemysłowych Anglii. Ważne centrum życia kulturalnego i naukowego.

Mathan -  jeden z bromanców w zespole, pomiędzy Maxem i Nathanem. Maximillian 'Max' Alberto George - urodzony 6 września 1988 roku w Manchesterze. Przed przyłączeniem do The Wanted występował w innym zespole - Avenue. Spotykał się i był zaręczony z aktorką Michelle Keegan.


Michelle Keegan - brytyjska aktorka, ktora głownie zasłynęła rolą w serialu Conoration Street. Do 2012 roku spotykała się z Maxem, z którym była nawet zaręczona. Para nagle zerwała z niewiadomych przyczyn. Obecnie spotyka się z Markiem Wrightem.


N

Nano Tissera -  mienadżer zespołu, bliski współpracownik głównego menadżera Scootera Brauna. Zajmuje się reprezentowaniem zespołu, organizacją koncertów i spotkań, rozwojem. 


 Nareesha McCaffrey - projektantka obuwia. Długoletnia dziewczyna Sivy. Ceni spokój i wolne chwile spędzone z Sivą. Stroni od wielkich i głośnych imprez chłopaków. Przez resztę traktowana, jak siostra i przyjaciółka. Podobnie, jak Kelsey Hardwick przeprowadziła się z chłopakami do Los Angeles, na czas kręcenia 'The Wanted Life'. Wspiera Sive oraz cały zespół.


Nathan James Sykes - urodzony 18 kwietnia 1993 roku w Glucester, gdzie również się wychował. Zaczął śpiewać i występować w wieku 6 lat. Zwyciężył w Britney Spears's Karaoke Criminals w 2003 roku. Jest najmłodszym członkiem The Wanted. 


Newark - miejsce, gdzie urodził się Jay (dorastał w Nottingham). Miasto w środkowej części Anglii.

Niva - kolejny bromance w zespole, pomiędzy Nathanem i Sivą. 


P

 Punk'd - amerykański program telewizyjny emitowany na kanale MTV. Utworzony przez aktora Ashtona Kutchera. Ekipa montuje ukryte kamery, a następnie wkręca w dziwne akcje znanych i lubianych celebrytów i gwiazdy. W jednym z odcinków wystąpił zespół The Wanted, który był "oskarżony" o uprowadzenie małej dziewczynki po swoim koncercie w Stanach, w skutek czego mieli być aresztowani przez amerykańską policję.

5 komentarzy:

 1. Więcej bromancy, Cover - Viva La Vida, wgl, teksty jeszcze niektórych piosenek -- http://www.tekstowo.pl/piosenki_artysty,the_wanted,alfabetycznie,strona,2.html . #WantedWednesday nie wspomniałaś, o nazwie fanów ;) , ale tak wgl to mi się podoba, to tylko moja uwaga. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No o paru rzeczach jeszcze nie wspomniałam bo alfabet jeszcze nie jest ukończony ;) Ale dzięki za uwagi

   Usuń
 2. Kiedy będzie dalszy alfabet ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak tylko skończę sesję czyli mam nadzieję, za ok. 2 tygodnie ;) Już kolejne literki spisane na kartce czekają na ich umieszczenie na blogu ;)

  OdpowiedzUsuń