środa, 20 czerwca 2012

Bravo nr 13/2012

W najnowszym numerze Bravo (nr 13) jest kilka wzmianek na temat The Wanted. Oto one:

W rubryce "Hity konta kity" (czyli rubryce poświęconej ocenie stylu gwiazd) pojawił się Nathan. Niestety jego stylizację oceniono, jako kit.
"Mina pasuje do ubrania! Nie ma się co dziwić, że Nathan (19 l.) jest taki ponury. W tym zestawie słodziak z The Wanted wygląda jakby zwiał z elitarnego przedszkola! "Zgadzacie się z tak ostrą krytyką? Wy też uważacie, że styl Natha jest zły?

W kolejnej rubryce "Przyłapani!" (czyli nietypowe foty gwiazd) po raz kolejny pojawia się Nathan.

A na zakończenie pojawia się Tom, w artykule dotyczącym sławnych zadymiarzy.
Nagłówek głosi "Tom z The Wanted pobił się na meczu!". Dalej możemy przeczytać "Tom Parker (23 l.) z The Wanted zasłużył sobie na opinię niegrzecznego chłopca! Koleś ma niewyparzony język, nie stroni od alkoholu i uwielbia flirtować z innymi laskami za plecami swojej dziewczyny. Okazuje się też, że Parker czasami okłada ludzi pięściami. Podczas charytatywnego meczu piłkarskiego w mieście Burnley w Wielkiej Brytanii piosenkarz pobił się z członkiem przeciwnej drużyny. Bijatyka skończyła się skręconą kostką Toma i... megaobciachem."
Oj tak, Parker na pewno do grzecznych nie należy, ale przecież nie od dziś wiadomo, że dziewczyny lubią niegrzecznych chłopców ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz